about us

Firmamız; Yay sektöründe uzun yıllar edindiği bilgi birikimlerini bir araya getiren iki kişinin ortak girişimiyle, özellikle otomotiv sanayisinin ihtiyaçlarına kaliteli çözümler üretebilmek ve sektöründe lider konumdaki  global firmalara hizmet edebilmek adına İstanbul’da kurulmuştur.

Otomotiv, beyaz eşya, elektrik-elektronik, enerji, makine imalat, savunma, tarım, mobilya ve demiryolları sanayisinin yay ihtiyacı olan baskı yayları, çekme yayları, kurma yayları, özel formlu yaylar ve segman yayları bilgisayar destekli yay ve form makinalarında üretimi yapılmaktadır.

Firmamız kalite vazgeçilmezimizdir prensibiyle üretim öncesinde hammadde, üretim sırasında ve sonrasında da kalite kontrol testlerini kendi laboratuvarında son teknoloji cihazlarla yaparak müşterilerimizin ihtiyaçlarını eğitimli teknik personelleriyle gerçekleştirmektedir.

Misyonumuz; Müşterilerimize ihtiyaç duydukları yayları sistematik olarak istedikleri kalite ve terminde çevre ve iş güvenliğini de gözeterek üretmek, bu sistemleri sürekli iyileştirmek.

Vizyonumuz; Uzman kadromuz ile birlikte yorulmadan çalışarak sektörün ilk 5 firması arasında olmayı amaçlıyoruz. Özellikle ihracat hacmimizi genişletip Türk Sanayisinin Dünya piyasasındaki gelişimine ve pazar payına katkı sağlamak istiyoruz.

Kalite

Hammadde girişinden ürün sevkiyatına kadar tüm aşamalarda ISO 9001:2015 kalite sistemini kullanarak ve kalite bilincini tüm çalışanlarımıza benimsetmek adına eğitimler vererek sürekli iyileştirmelerle müşteri memnuniyetini en üst düzeyde tutabilmeyi amaçlıyoruz.

Teknoloji

Sektöründeki güncel üretim teknolojilerini takip ederek gerekli makine- teçhizat yatırımlarını yaparak müşterilerimize katma değer sunuyoruz.

Güven

Müşterilerimizle ilişkilerimizi yıllarca sürdürebilmenin en önemli adımının güven bağı olduğu bilinciyle, her müşterinin bilgisinin gizliliği ancak kendi ürünleriyle ilgili her türlü şeffaflık ve samimi bilgi paylaşımları ile müşteri memnuniyeti odaklı bir firma olarak itimat sağlıyoruz.

İnovasyon

Müşterilerimizin montaj işlemlerinin kolaylaştırılması, optimum maliyetlerle ürünün üretilmesi ve rekabetçi olabilmemiz adına otomasyon sistemlerine yatırımlar yapıyoruz.